applia logo

APPLiA Polska, Związek Producentów AGD Partnerem Merytorycznym III edycji targów

Miło nam zakomunikować, iż APPLiA Polska, Związek Producentów AGD objęła patronatem merytorycznym III edycję targów Electronics Show.

W imieniu Applia Polska, Związku Producentów AGD, zrzeszającego polskie i międzynarodowe firmy, chciałbym wyrazić zadowolenie z faktu zaproszenia nas do współpracy przy organizacji kolejnej edycji Electronics Show planowanej na 26-28 listopad 2021 roku w Ptak Warsaw Expo. Niniejszym potwierdzam chęć naszego merytorycznego i organizacyjnego zaangażowania w tworzenie imprezy obejmującej wystąpienia i panele dyskusyjne. Deklarujemy propagowanie wśród naszych członków idei targów i konferencji. Dołożymy wszelkich starań, aby zaprezentowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z branży AGD. Podczas dyskusji panelowych planujemy poruszyć wiele istotnych tematów, którymi żyje nie tylko nasza branża, jak na przykład zrównoważony rozwój oraz gospodarka obiegu zamkniętego z rozszerzoną odpowiedzialnością producenta, cyberbezipeczeństwo, obciążenia fiskalne i środowiskowe przedsiębiorców, przemysł 4.0, automatyzacja, 5G, IoT i globalizacja usług oraz nowe etykiety i efektywność energetyczna gospodarstw domowych. Do współpracy postaramy się także zaangażować organizacje parasolowe jak Krajowa Izba Gospodarcza i Forum Rozwoju Przemysłu – Wojciech Konecki, Prezes Zarządu, APPLiA Polska

APPLiA Polska jest związkiem pracodawców AGD reprezentującym producentów i importerów AGD w Polsce. Członkami APPLiA Polska jest 27 firm, do których należy 50 znanych w Polsce marek AGD, wprowadzający na rynek duże AGD, małe AGD, a także urządzenia grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Więcej informacji na temat Związku: https://applia.pl/o-nas/