Adres email: informacja@bshg.com
Numer telefonu: 0048225727600
Strona internetowa: http://www.bosch-home.pl

Opis firmy:

Marka Boscha od ponad stu lat jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności. Kontynuując filozofię założyciela marki – Roberta Boscha – dbamy o wyjątkową funkcjonalność i perfekcję każdego detalu.

Innowacje technologiczne, które stosujemy, są stale badane i poddawane testom. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadczasowa, prosta forma wnosi do naszych wnętrz elegancję i styl. Decydując się na nasz sprzęt możesz być pewien, że nawet po wielu latach będzie prezentował się i funkcjonował doskonale.

Portfolio produktów marki Bosch zawiera szerokie spektrum nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego. Wszechstronna oferta obejmuje cały wachlarz urządzeń gospodarstwa domowego, począwszy od piekarników, płyt gazowych i elektrycznych, okapów, zmywarek, pralek, suszarek, chłodziarek i zamrażarek po małe AGD, jak odkurzacze, ekspresy do kawy i roboty kuchenne.

Bosch to marka o 120-letniej tradycji. Dziś jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności. Claim marki „Technologia bliżej nas” podkreśla innowacyjność i funkcjonalność produktów. Nowe technologie służą bowiem poprawie komfortu naszego życia i chronią środowisko naturalne.