Adres email: kontakt@carsmile.pl
Numer telefonu: +48 22 113 43 43
Strona internetowa: https://carsmile.pl

Opis firmy:

Carsmile powstał jako odpowiedź na coraz szybciej zmieniające się potrzeby uczestników rynku samochodowego. Dziś posiadanie samochodu na własność staje się coraz mniej opłacalne, dlatego umożliwiamy długoterminowy najem samochodu z miesięcznym rozliczeniem za przejechane kilometry. Jesteśmy pierwszą firmą z ofertą skierowaną zarówno do firm, jaki i do klientów indywidualnych.

Dokonaliśmy przełomu na rynku motoryzacyjnym. Nasi klienci mogą wybierać spośród 12 kategorii, 150 modeli i 1000 wersji wyposażenia samochodów. Do ich dyspozycji są zawsze najnowsze modele aut wiodących marek. Po podpisaniu umowy, mogą oni już tylko uzupełniać paliwo i czerpać przyjemność z jazdy. Wszystkie kwestie dotyczące ubezpieczenia i serwisowania prowadzi za nich Carsmile. Dodatkowo, miesięczne opłaty za najem są o wiele mniejsze, niż w przypadku spłacania kredytu za nowy samochód.

Dla jak największej wygody klientów, zadbaliśmy o to, by pełna oferta oraz wszelkie formalności dostępne były on-line. Dzięki temu można wybrać odpowiedni model, ustalić długość okresu najmu a także wysokość abonamentu. Zależy nam na jak największej satysfakcji klientów, dlatego umowy są całkowicie transparentne i nie zawierają fragmentów „drobnym drukiem”, a zasady działania jasne bez żadnych kruczków. Po zakończeniu okresu najmu, kierowcy mogą wybrać kolejny nowy samochód lub wykupić dotychczas używany pojazd po atrakcyjnej cenie.

Carsmile to zespół doświadczonych specjalistów, których łączy pasja do samochodów. Nieustannie obserwujemy dynamicznie zmieniające się trendy na rynku motoryzacyjnym i opracowujemy rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów. Konsekwentnie wzbogacamy naszą ofertę, tak aby w jak największym stopniu korespondowała z aktualnymi wyzwaniami.