Delegacja na targach CES 2019

Na początku stycznia w Las Vegas odbyły się targi Consumer Electronics Show, które swoją historię rozpoczęły już w 1967 roku. W kolejnych latach w Nevadzie wystawcy zaprezentowali po raz pierwszy m.in. magnetowid, o dtwarzacz CD czy technologię Blu-ray. Rok 2019 również wypełniony był nowinkami i innowacjami z branży technologicznej, którym z bliska przyglądał się zespół Electronics Show.

– Jesteśmy w trakcie organizacji drugiej edycji naszych targów, w Las Vegas zrobili to już ponad 50 razy. Taka wymiana doświadczeń jest dla nas bezcenna, ponieważ nasze ambicje także są bardzo duże. Chcemy pokazać, że Europa nie stoi na przegranej pozycji z USA w wyścigu technologicznym. Naszym celem jest stworzenie ogromnego okna wystawowego dla nowych technologii, które będzie stałym punktem w kalendarzu branżowym. Chcemy też wspierać i promować polskich producentów – powiedział Antoni Ptak Jr., Dyrektor Targów Electronics Show.

CES co roku gości prawie 200 tysięcy odwiedzających i ponad 4 tysięcy wystawców. Czołowi producenci prezentują innowacyjne rozwiązania i setki konceptów, które na rynku pojawić się mogą dopiero za kilka lat. Które z nich będzie można zobaczyć na własne oczy podczas Electronics Show, 10-12 maja 2019 roku w Ptak Warsaw Expo?

O tym napiszemy już wkrótce.