Adres email: przemyslaw.rozmyslowicz@elimen.pl
Numer telefonu: +48 22 292 04 80
Strona internetowa: http://elimenracing.com

Opis firmy:

Widząc jak wiele możemy zrobić dla lepszej przyszłości zarówno nas jak i kolejnych pokoleń, zawsze staramy się myśleć do przodu. Nasze plany obejmują kolejne nowoczesne i jeszcze efektywniejsze wdrożenia w zakresie elektrycznej mobilności, związane nie tylko z produkcją pojazdów ale i elementów towarzyszących.

Od tanich, szybkich ładowarek wbudowanych w miejską infrastrukturę aż po optymalizację transportu opartą na Big Data, planujemy w formie przyspieszonej ewolucji zmieniać polską elektromobilność i trwale odcisnąć obecność naszego kraju na arenie światowej.

Marka Elimen zadebiutowała w 2018 r. ultralekkim samochodem ciężarowym E-VN1. W tym roku stawiamy sobie kolejne wyzwania – pierwszą, polską ligę elektrycznego rallycrossu, w której wystartują wyczynowe, zeroemisyjne auta zaprojektowane i zbudowane przez nasz zespół: Elimen E-RX. Planujemy również uruchomienie pierwszej światowej serii wyścigów motorowodnych przyjaznych środowisku – E1 H2O. Cała energia zużywana w zwodach będzie pochodzić z odnawialnych źródeł energii a łódź dla tej klasy wyścigów projektowana jest przy udziale pierwszego i jedynego Polaka startującego w elitarnej F1 H2O.

Podczas Electronics Show zaprezentujemy nasze innowacyjne pojazdy.