Adres email: ewa.pytlak@epson.eu
Numer telefonu: (22) 375-75-16
Strona internetowa: http://www.epson.pl

Opis firmy:

Firma Epson od półwiecza utrzymuje pozycję lidera w świecie dostawców nowych technologii. Jest to efektem z wieloletnich inwestycji w badania, które pozwalają na ciągły rozwój i opracowywanie nowych technologii i produktów.
Kluczowym obszarami rozwoju Epson są wizualizacja i projekcja obrazu oraz druk w oparciu o atramentową technologię piezoelektryczną.
Projektory od Epson wykorzystują konsekwentnie opracowaną przez inżynierów firmy w 1989 technologię 3LCD, która gwarantuje długowieczność i ekologiczność urządzeń, ale przede wszystkim pozwala na generowanie obrazu najwyższej jakości, który oferuje przyjazne dla wzroku światło oraz wysoką jasność i nasycone barwy. W ofercie firmy znaleźć można przekrój urządzeń od urządzeń mobilnych, poprzez doskonałe projektory do kina domowego, aż po laserowe projektory instalacyjne o mocy światła do 30 tys. lumenów.
Ważne miejsce w portfolio producenta zajmuje także paleta urządzeń wielofunkcyjnych, w tym zapewniające najniższą cenę wydruku pojedynczej strony modele z serii EcoTank, profesjonalne drukarki fotograficzne i LFP oraz zaawansowane modele biznesowe. Wydajność serii Epson Enterprise to nawet 100 dwustronnie zadrukowanych stron na minutę, przy zasileniu w atrament wystarczającym na 100 tys. stron.