Adres email: mariusz.luszczek@flexicargobike.pl
Numer telefonu:
Strona internetowa: http://http://www.flexicargobike.pl/

Opis firmy:

Rower cargo, zwany czasami też rikszą transportową, służy nie tylko do transportu towarów ale może również przewozić dzieci i dorosłych jednoczenie zapewniając bezpieczniejszą podróż w porównaniu ze zwykłym rowerem jednośladowym, ponieważ dzieci zawsze są widoczne dla rowerzysty więc może on ciągle kontrolować co się dzieje z nimi w skrzyni roweru.

Ponadto nasze cargo wyposażone jest w pasy (3 punktowe), które dodatkowo zabezpiecza dzieci przed ewentualnym intensywnym hamowaniem oraz kontrolują nieprzewidywalne zachowanie dziecka. Dodatkowo nasz cargobike posiada stabilizator skrętu, który jest niezbędny w przypadku relatywnie szybkiej jazdy z dużym ładunkiem czy w momencie skrętu, gdy musimy kierować jedną ręką a drugą sygnalizujemy innym uczestnikom ruchu drogowego zmianę kierunku jazdy.

Takie dodatkowe wyposażenie naszego roweru cargo oraz jego specjalna konstrukcja zapewnia użytkownikom dużo większe bezpieczeństwo niż zwykły rower jednośladowy przewożący 2 lub 3 osoby a dodatkowo mamy możliwość bezpiecznego i taniego przewozu różnych towarów o masie nawet do 100kg.