Adres email: arkadiusz@garett.pl
Numer telefonu: +48 737 820 098
Strona internetowa: http://www.garett.pl

Opis firmy:

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem sprzedaży smartwatchy w Polsce. Nie osiągnęlibyśmy tej pozycji, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu. Garett Electronic to profesjonaliści, fachowcy o wysokich kompetencjach w zakresie najnowszych technologii. Tym, co nas wyróżnia, jest ciągły głód wiedzy i pragnienie stałego poszerzania horyzontów. Zdobywamy nowe kompetencje, zwiększamy zakres naszych umiejętności, a także pogłębiamy wiedzę, aby tworzyć urządzenia na miarę współczesności.
Jaki jest nasz cel?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji Klientom poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach i krótkim terminie. Przodując na rynku polskim w bogatej ofercie smartwatchy spełniamy postawiony sobie cel, ponieważ możemy zapewnić bardzo rozbudowany i zróżnicowany asortyment. Proponujemy rozwiązania dla dzieci, dla dorosłych, dla sportowców. Nasze wyroby można zakupić we wszystkich wiodących sieciach handlowych, dzięki czemu gwarantujemy łatwy dostęp do tych nowoczesnych rozwiązań elektronicznych.
Co oferujemy?

Garett Electronics posiada największą i najszerszą ofertę w smartwatchach, proponując modele dziecięce, dla dorosłych, sportowe, a także modele z wbudowanym systemem Android, oraz specjalną linię smartwatchy damskich. Oprócz bogatego asortymentu inteligentnych zegarków posiadamy w ofercie również elektryczne deskorolki, gogle VR, głośniki i słuchawki Bluetooth, power banki i drukarki 3D. Dla zagwarantowania kompleksowego charakteru asortymentu zadbaliśmy również o umieszczenie w nim odpowiednich akcesoriów, w postaci baterii, kabli magnetycznych, czy pasków do smartwatchy. Obok oferty sprzedażowej możemy zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę przed- i posprzedażową wraz z pomocą techniczną.

Nagrody i wyróżnienia

Garett Electonics to marka, której warto zaufać. Proponujemy bogatą ofertę elektroniki użytkowej, przykładając uwagę do rozwiązań technologicznych, atrakcyjnego designu oraz różnorodności wyrobów. Nasza praca została już wielokrotnie doceniona, co potwierdziły wyróżnienia i nagrody przyznawane w ostatnich latach naszej marce.