Adres email: grenton@grenton.pl
Numer telefonu: +48 122002998
Strona internetowa: http://grenton.com

Opis firmy:

Grenton sp. z o.o. to polska firma o globalnym zasięgu, która rozwija, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjny system Smart Home.
System GRENTON realizuje wszystkie dostępne na rynku funkcje Inteligentnego Domu, a jako jedyny na rynku umożliwia np. dostosowanie wyglądu aplikacji mobilnych oraz informacji wyświetlanych na panelach sterujących do wymagań każdego klienta, dewelopera czy inwestycji, a także realizację funkcji otwierania drzwi, furtek oraz bram bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek reakcji ze strony domownika – wystarczy jego pojawienie się w pobliżu wraz ze smartfonem.

W ofercie posiada rozwiązania przewodowe – dla dużych rezydencji i nowobudowanych domów oraz bezprzewodowe pozwalające na adaptację istniejących lub mniejszych mieszkań.

Rozwiązania i produkty oferowane przez Grenton są nagradzane i doceniane przez konsumentów na całym świecie. W portfolio firmy można znaleźć np. takie wyróżnienia jak: Złoty Medal BUDMA, Nominacja do konkursu TERAZ Polska czy Nominacja do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2017.