Adres email: info@kingofwake.pl
Numer telefonu: +48510070090
Strona internetowa: http://www.insta360polska.pl

Opis firmy:

Zapraszamy na stoisko firmy Prosurf x kingofwake.pl z Warszawy importera na Polskę rewolucyjnych kamer VR 3D 360 » Insta360 oraz kalifornijskich desek elektrycznych wiernie odwzorowujących jazdę snowboardem Onewheel Polska.

“Shoot first, point later” to filozofia, która od początku przyświeca twórcom najbardziej rewolucyjnych kamer na świecie Insta360. Dzięki nim nie musisz się zupełnie martwić o ustawienie kamery. Najnowszy model kamery sportowej Insta360 One X rejestruje filmy 360 oraz zdjęcia sferyczne. Ty skupiasz się na swojej zajawce a kamera robi za Ciebie resztę. Wybierasz odpowiednie ujęcie już po jego nakręceniu. Oznacza to koniec z uciętymi kadrami czy „nieodjechanymi” trickami. Wszystko masz pod kontrolą, zarówno perspektywę, kadr jak i światło, ponieważ wbudowana 6-osiowa stabilizacja oraz funkcja FlowState pozwalają na wykonanie idealnych zdjęć nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki dedykowanej aplikacji ONE X (dostępnej na iOS i Androida) możesz z łatwością wykadrować i edytować najlepsze momenty akcji po fakcie. Z jednego materiału możesz wykonać wiele editów, które diametralnie będą się między sobą różniły – dokładnie tak jakbyś miał do dyspozycji kilkuosobową ekipę filmową z kilkoma operatorami. Na targach Electronics Show zaprezentujemy m.in. kamery Insta360 One X, EVO, oraz profesjonalną kamerę VR Insta360 Pro 2 wyposażoną w 6 kamer 8K oraz akcesoria.

Onewheel to rewolucyjna deska elektryczna, która zabierze Cię wszędzie gdzie poniesie Cię wyobraźnia. Dalej i szybciej niż na piechotę i wszędzie tam gdzie nigdy nie dojedziesz samochodem. 30km zasięgu oraz prędkość maksymalna 34km/h sprawią, że tak wkrótce będzie wyglądała przyszłość miejskiego transportu osobistego. Onewheel to idealny szybki, tani i ekologiczny środek transportu do pracy, szkoły, sklepu, banku, na lunch czy z psem na spacer. A po pracy docenisz niesamowite właściwości terenowe deski. Dzięki dużej dmuchanej oponie będziesz bez problemu eksplorował leśne ścieżki, górskie szlaki, wyboiste chodniki, trawniki, parki czy niekończące się bałtyckie plaże. Wbudowana stabilizacja ułatwia stawianie pierwszych kroków osobom, które nigdy nie stały na żadnej desce, a łatwa kontrola balansem ciała bez potrzeby pilota sprawi, że na desce będzie wkrótce jeździła cała rodzina. Na targach zaprezentujemy flagowy model deski Onewheel+ XR o zasięgu 30km i prędkości maksymalnej 40km/h. Wyłączny dystrybutor Onewheel na Polskę – sklep kingofwake.pl x prosurf.com.pl

Zapraszamy na stoisko Insta360 Polska x Onewheel Polska x Prosurf x Kingofwake.pl – stoisko A7 w Hali E.