Adres email: handlowy@invest.biz.pl
Numer telefonu: (17) 8505696
Strona internetowa: http://www.investagd.com

Opis firmy:

Invest Sp. z o.o. jest firmą utworzoną przez pracowników przedsiębiorstwa państwowego Zelmer w 1997 r. W początkowym okresie działalności firmy świadczono usługi kooperacyjne wyłącznie dla firmy ZELMER. W 2000 r. zakupiono linię produkcyjną do wytwarzania worków papierowych do odkurzaczy. W tym czasie rozpoczęto produkcję worków na rynek krajowy oraz na rynki zagraniczne. Podpisano w tym czasie szereg umów handlowych ze znaczącymi firmami handlowymi na terenie kraju.
Przez kilka pierwszych lat swojej działalności firma Invest posiadała umowę licencyjną podpisaną z firmą Zelmer na produkcję worków papierowych. Prowadzono również działalność finansową koncentrując się głównie na inwestycjach kapitałowych. Obecnie podstawowym elementem funkcjonowania spółki jest działalność produkcyjno-handlowa, w której zakres obecnie wchodzą: produkcja pochłaniaczy papierowych i syntetycznych (polipropylenowych) do odkurzaczy domowych i przemysłowych, produkcja filtrów, produkcja czajników, sprzedaż hurtowa i detaliczna wyrobów oraz części artykułów gospodarstwa domowego.
Od początku swojej działalności staramy się, aby nazwa naszej firmy stanowiła synonim jakości oraz solidności i taką pozostawała w opinii naszych klientów. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra pracownicza i elastyczne podejście do realizacji potrzeb dla naszych klientów. Kompleksowość naszej oferty handlowej pozwala na dopasowanie się dla potrzeb klienta i ich realizację z wykorzystaniem produktów najlepszej jakości. Obowiązująca strategia nadaje nam znaczącą pozycję w strukturze branży AGD na terenie kraju.
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez INVEST produktów w dobrych sklepach AGD bądź w naszym dynamicznie rozwijającym się sklepie internetowym.