Adres email: info@jbl.com.pl
Numer telefonu: 32 258 08 98
Strona internetowa: http://www.jbl.com.pl

Opis firmy:

JBL to jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu nagłaśniającego na świecie. Firma z Northridge w Kalifornii jest obecna dosłownie wszędzie tam, gdzie może być odtwarzany dźwięk – od podręcznych głośników bezprzewodowych czy słuchawek, przez systemy hi-fi i kina domowego, po sale konferencyjne, lotniska i wielkie sceny koncertowe. JBL można spotkać w większości kin na całym świecie, w tym w Dolby Theater, w którym odbywa się coroczna gala oscarowa. JBL nagłośnił olimpiady w Pekinie w 2008 i w Londynie w 2012 oraz stadiony na Euro 2012 w Polsce. Kolumny z Northridge słuchać nie tylko na największych koncertach rockowych, ale też w najsłynniejszych salach operowych, m.in. w Kopenhadze, Wiedniu, Sydney i Szanghaju. Znajdziemy je w rozgłośniach radiowych, studiach nagraniowych i klubach muzycznych.
JBL gra także u Bruce’a Springsteena, Stinga, Erica Claptona, członków The Who, The Rolling Stones, U2 czy Metalliki. Do grona wielbicieli tych głośników należeli także Elvis Presley, Beatlesi oraz Michael Jackson.
Nie zapominajmy również o milionach domów, w których wolny czas umilają amerykańskie głośniki i to nie tylko w obudowach kolumn, ale również pod postacią słuchawek, soundbarów oraz głośników multimedialnych.
Przez kilkadziesiąt lat produkcji na kolumny z logo JBL spadł prawdziwy deszcz nagród przyznawanych przez czasopisma oraz międzynarodowe organizacje branżowe.