Adres email: biuro@pl.kaercher.com
Numer telefonu: +48 12 63 97 105
Strona internetowa: https://www.kaercher.com/pl/

Opis firmy:

Firma Kärcher to globalnie działająca niemiecka firma rodzinna z siedzibą w Winnenden, założona w 1935 roku przez Alfreda Kärchera. Firma jest znana z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych. Z biegiem lat firma poszerzyła asortyment, który obecnie obejmuje myjnie samochodowe, szorowarki, urządzenia do czyszczenia suchym lodem oraz całą gamę urządzeń do czyszczenia wokół i wewnątrz domu: myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki, pompy, odkurzacze, parownice, myjki do okien wraz z akcesoriami i środkami czyszczącymi.

W ramach sponsoringu kultury Kärcher wspierał prace czyszczenia znanych na całym świecie historycznych pomników i budynków, takich jak Space Needle w Seattle, głów prezydentów na Mount Rushmore, Kolosów Memnona w Egipcie, kolumn wokół Placu Św. Piotra w Rzymie, Bramy Brandenburskiej w Berlinie oraz Pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro.

W Polsce firma za sprawą swojego przedstawicielstwa – Kärcher Sp. z o.o. jest obecna od 1993 roku z siedzibą w Krakowie.

Rok 2019 przyniósł liczne nowości i znaczne poszerzenie portfolio urządzeń domowych Kärcher. Postanowiliśmy postawić na baterie, które stanowią gwarancję bardziej komfortowego, mniej czasochłonnego i kosztującego mniej wysiłku sprzątania. Wśród rozwiązań proponowanych do wnętrz znalazła się innowacyjna myjka do okien WV 6 oraz wibrujący pad do czyszczenia uporczywych zabrudzeń KV 4 – idealny zestaw do błyskawicznego i dokładnego czyszczenia okien, luster oraz innych wodoodpornych, gładkich powierzchni. Pojawiło się też nowe rozwiązanie do ekspresowego i komfortowego mycia podłóg – bezprzewodowy mop elektryczny FC 3.