Międzynarodowe targi elektroniki połączone z... wielką wyprzedażą. Czas na trzecią edycję Electronics Show

Dni 21-23 czerwca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo to czas dedykowany branży elektroniki użytkowej. To właśnie wtedy odbędzie się już trzecia edycja międzynarodowych targów Electronics Show. To wydarzenie łączyć będzie biznesowe kontraktacje między innymi z wielką wyprzedażą gadżetów elektronicznych, która w Polsce odbędzie się po raz pierwszy w takiej skali.

Electronics Expo to wydarzenie tworzone przez dostawców inteligentnych urządzeń domowych, firmy oferujące sprzęt audio i Hi-Fi, producentów nowoczesnych konsol, specjalistów od urządzeń kuchennych, bezpieczeństwa domowego czy nowatorskich rozwiązań energetycznych, jak również tych zajmujących się systemami do automatyzacji domu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z praktyczną potrzebą, zwiększając konkurencyjność na rynku i spełniając nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów.

Electronics Expo jest wydarzeniem wyjątkowym, bowiem zarówno B2B, jak i B2C. Z jednej strony odwiedzą go technolodzy inteligentnych domów, specjaliści z branży IT, projektanci wnętrz, architekci oraz inżynierowie elektroniki i programiści, a z drugiej nie zabraknie również miłośników sprzętu elektronicznego czy pasjonatów muzyki i kina domowego poszukujących najlepszych rozwiązań na rynku. Taki dobór grupy docelowej pozwala na osiągnięcie celów sprzedażowych zarówno w handlu hurtowym, jak i detalicznym.

AI w biznesie podczas Electronics Show

Podczas Electronics Show odbędzie konferencja „AI w biznesie by Quantum Neuron”. Wydarzenie to traktować będzie o wpływie sztucznej inteligencji na życie codzienne. Eksperci rozmawiać będą między innymi o tym, czy ułatwia ona funkcjonowanie, gdzie warto korzystać z AI, by rzeczywistość stała się jeszcze bardziej funkcjonalna oraz jakie są kroczące za nią wyzwania. Ponadto poruszone zostaną również tematy elektro recyklingu, tego, czy AI napędza rynek, jak również tego, jak sztuczna inteligencja służy marketingowi.

Te kwestie z pewnością zainteresują zarówno miłośników inteligentnych rozwiązań, jak i osoby, które z nimi na co dzień działają. Konferencja stanowić będzie więc kompendium wiedzy, z którego warto skorzystać.

Wielka wyprzedaż gadżetów elektronicznych i... festiwal food trucków

Electronics Show to nie tylko rozwój biznesu, kontraktacje, pozyskiwanie wartościowych leadów czy pozycjonowanie się w gronie marek premium. To również wydarzenie B2C dedykowane klientom detalicznym.

Jednym z jego elementów będzie wielka wyprzedaż elektroniki użytkowej, która potrwa przez wszystkie trzy dni eventu. Tysiące produktów – od smartfonów, przez laptopy, po sprzęty RTV i AGD – będzie dostępnych aż do 90 procent taniej w stosunku do cen rynkowych. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z 12 tysiącami produktów od 350 wystawców z Chin i przekonać się o ich użyteczności dzięki interaktywnym pokazom oraz demonstracjom w trakcie targów.

Dodatkowo podczas Electronics Show będzie można skorzystać z dobrodziejstw Festiwalu Food Trucków. Będzie to zatem doskonała okazja, by odkryć nowe smaki i spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Zapraszamy!

Odbierz bezpłatne zaproszenie: https://electronics-show.com/rejestracja/
Zostań wystawcą: https://electronics-show.com/zostan-wystawca/