Electronics Show 2021

W dniach 06-08 maja 2022 , będzie miała miejsce III edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technologicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Targi Electronics Show od pierwszej edycji były okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki użytkowej do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających targi profesjonalistów jest to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży.

Po sukcesie poprzedniej edycji, chcemy postawić kolejny krok do przodu. Electronics Show 2021 to większa przestrzeń, którą wypełnią przedstawiciele światowych marek, prezentujący swoje najlepsze produkty i liczne premiery sprzętu elektronicznego. Podczas kolejnej edycji wydarzenia na uczestników czekają nowe strefy oraz niepowtarzalne okazje cenowe i nagrody oferowane w ramach konkursów. Wejdź z nami do świata nowych technologii i poznaj najnowsze rozwiązania w zakresie elektromobliności, smarthome, foto, czy gamingu, a także najciekawsze produkty i gadżety RTV i AGD.  

Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

Bądź z nami podczas III edycji Electronics Show!