Adres email: sklep@agdsaturn.pl
Numer telefonu: +48888554650
Strona internetowa: http://agdsaturn.pl

Opis firmy:

Proszę załaczyś dwa logo obok siebie czyli Saturn/Laretti, więc trzeba dodać oba loga. STOISKO LIDER STARACHOWICE
Marka Saturn od ponad 22 lat cieszy się zaufaniem konsumentów między innymi z Czech, Polski, Węgier, Litwy, Łotwy, Serbii, Arabii Saudyjskiej, Rumunii, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii, Azerbejdżanu, Armenii, Gruzji, Kazachstanu. Dzięki wysokiej jakości charakterystykom technicznym urządzenia gospodarstwa domowego Saturn niejednokrotnie otrzymały wiele wyróżnień, uzyskując tytuły „Lider branży”, „Wyższa próba”, „Ulubiona marka”. Nasza siedziba główna mieści się w Pradze w Czechach. Posiadamy własne przedstawicielstwa w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie, w Rumunii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, krajach Afryki.

Holding posiada dużą i dobrze zorganizowaną sieć dealerów, jak również prowadzi własną produkcję. Na Ukrainie, w mieście Kanev, działa fabryka małogabarytowych pralek półautomatycznych – Kupava (http://www.kupava.net/index_eng.html) W 2018 roku ruszała produkcja sprzętu AGD/RTV w drugiej fabryce niedaleko miasta Czerkasy. Łącznie marka posiada ponad 450 artykułów w 57 kategoriach. Urządzenia marki Saturn produkowane są w najlepszych fabrykach Chin, Turcji i Tajwanu.

Urządzenia marki Saturn to szeroki asortyment sprzętu wysokiej jakości w dostępnej cenie. Ciągła modernizacja asortymentu, doskonalenie designu i kontrola jakości urządzeń Saturn pozwala zajmować marce wysokie miejsce na rynku wśród konkurentów. Dzisiaj każdy artykuł marki Saturn posiada pełną, dwuletnią gwarancję.

Laretti to europejska marka założona w 2007 roku. Początkowo działalność firmy skupiała się na wysokiej jakości naczyniach, ale kilka lat po jej powstaniu Laretti zaprezentowało linię urządzeń domowych, otwierając nową erę historii firmy. Wysokiej jakości materiały, nowoczesny design i niezawodność to konkurencyjne krawędzie produktów naszej firmy. Wygoda i łatwość użytkowania daje możliwość po prostu cieszyć się wspaniałym życiem, zamieniając domowe rutyny w prawdziwą zabawę!