Wygraj kamerę GoPro Hero7 Black

Amerykański producent kamer sportowych, firma GoPro dołącza do grona wystawców Electronics Show. Najnowsze produkty marki będziecie mogli podziwiać już 10-12 maja w Ptak Warsaw Expo, ale to nie wszystko. GoPro postanowiło zrobić podczas targów prawdziwe show!

Z pewnością każdy chociaż raz w swoim życiu był pod wrażeniem niesamowitych nagrań wykonanych podczas uprawiania sportów ekstremalnych. To właśnie dzięki kamerom GoPro możemy oglądać i rejestrować przekraczanie barier przez ludzi. Tak też będzie podczas targów Electronics Show, gdzie producent zaprezentuje działanie swojego sprzętu podczas m.in. pokazów stuntu. Gwarantujemy, że będzie się działo!

Podczas targów nie zabraknie także innych niespodzianek, a mianowicie na wszystkich odwiedzających czekać będzie konkurs Daily Giveaway w którym do wygrania będzie GoPro Hero7 Black!

Dzięki stabilizacji HyperSmooth można uzyskać filmy niczym nagrywane z gimbalem — bez gimbala. Nowy inteligentny tryb fotografowania automatycznie zapewnia wspaniałe, urzekające obrazy. Teraz dzięki funkcji transmisji na żywo i aplikacji GoPro możesz dzielić się każdą niezwykłą chwilą. Kamera HERO7 Black to zupełnie nowy poziom funkcjonalności GoPro oraz rejestrowanych zdjęć i filmów.