Międzynarodowe Targi Elektroniki dla Nowoczesnego Domu

Zapowiedź Warsaw Home Electronics 

Warsaw Home Electronics to międzynarodowe targi dla nowoczesnego domu. Podczas imprezy wystawcy z Polski i z zagranicy zaprezentują innowacyjne rozwiązania i najnowsze trendy na rynku. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania kontaktów biznesowych.

Między 17 a 19 marca 2022 roku Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-ekspozycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, zagości odwiedzających i wystawców z sektora elektroniki dla nowoczesnego domu. Imprezę charakteryzuje szeroki zakres branżowy, który obejmie 8 głównych stref:

 • AGD i RTV
 • INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA / SYSTEMY
 • ODKURZACZE / ROBOTY SPRZĄTAJĄCE
 • AUDIO
 • ZABEZPIECZENIA – SECURITY / CZUJNIKI / STEROWNIKI
 • APARATY / KAMERY / WIDEOREJESTRATORY
 • WIDEODOMOFONY
 • DRUK 3D

Międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu – Warsaw Home Electronics – są okazją dla przedsiębiorstw do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających wydarzenie to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży. Targi nie tylko statyczne ekspozycje, ale także ciekawe prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce impreza, która w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie oraz rozwiązania międzynarodowych producentów.

Międzynarodowe targi elektronicki dla nowoczesnego domu to jedno z wydarzeń w ramach wiosennej edycji Warsaw Home & Contract. Równocześnie z Warsaw Home Electronics, odbędą się 3 imprezy targowe pod szyldem Warsaw Home & Contract:

 • Warsaw Home Build – międzynarodowe targi architektury i materiałów budowlanych
 • Warsaw Home Green Days – międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa
 • Warsaw Home Gift & Deco – międzynarodowe targi upominków i dekoracji

Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji handlowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wydarzenie jest także niepowtarzalna okazją na szeroką promocję marki.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach, to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapowiada się największe tego typu wydarzenie w Polsce, podczas poprzedniej edycji Warsaw Home & Contract gościliśmy 48 654 odwiedzających, z każdym rokiem wydarzenie cieszy się coraz większym prestiżem, dlatego wierzymy, że kolejna odsłona przyciągnie jeszcze więcej uczestników.

Zapraszamy do współtworzenia targów.