cyfrowa polska logo

ZIPSEE Cyfrowa Polska – Partner Merytoryczny III edycji Electronics Show

Z przyjemnością informujemy, że Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego – ZIPSEE Cyfrowa Polska został Partnerem Merytorycznym III edycji targów Electronics Show.

Jako prezes Związku Cyfrowa Polska, który reprezentuje największe firmy w Polsce branży nowoczesnych technologii chciałbym wyrazić pełne poparcie dla odbywającej się w dniach 26-28 listopada 2021 r. trzeciej edycji międzynarodowych targów elektronicznych „Electronics Show” w Ptak Warsaw Expo. Cieszę się, że nasz Związek po raz trzeci będzie partnerem tego wyjątkowego wydarzenia, które w kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi. Podczas listopadowych targów po raz drugi będziemy również organizatorem specjalnych debat w ramach Digital Forum – Let’s talk about technology. Jest to miejsce dyskusji na najważniejsze dla branży tematy, takie jak: 5G, cyberbezpieczeństwo, smart city, internet rzeczy oraz przemysł 4.0 z udziałem ekspertów, branżowych organizacji oraz przedstawicieli administracji państwowej. Podczas trzeciej edycji „Electronics Show” odbędzie się również prezentacja oraz konkurs dla najciekawszych startupów – Michał Kanownik, Prezes Związku Cyfrowa Polska

Związek Cyfrowa Polska to branżowa organizacja pracodawców o charakterze non-profit, reprezentująca szeroko rozumiane interesy swoich członków – stanowiących istotną część branży RTV i IT inwestującej w Polsce. Organizacja zrzesza największe firmy z branży RTV i IT działające w Polsce, do których należą producenci, importerzy, jak i dystrybutorzy sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Więcej na temat Organizacji: https://cyfrowapolska.org/pl/o-nas/